Старі гуцульські будинки на розбір

Старі гуцульські будинки на розбір – придбай собі здоров’я!

Будинок під розбір КарпатиСтарі гуцульські будинки зараз стали дуже популярними серед покупців нерухомості в Карпатах і відомі своєю екологічністю, адже колись гуцули будували свої помешкання виключно з натуральної сировини, а саме з дерева, глини, каменю та соломи. Жити в такому будинку набагато комфортніше і затишніше, в теплу пору року в такому помешканні зазвичай прохолодно і навпаки, взимку стіни зберігають тепло.

Планування таких помешкань не було дуже складним. На першому поверсі переважно робили 2 кімнати, які розділялися коридором, також багатші гуцули планували велику лоджію (балкон). Другий поверх міг містити одну кімнату, а решту території другого поверху використовували в господарських цілях для сушіння врожаю, зберігання консервацій тощо. Не всім було по кишені будувати 2-х поверхові будинки, тож дехто обмежувався і одним поверхом, з тим же коридором і 2-ма кімнатами.

Допомога в придбанні та нотаріальному оформленні нерухомості

Усім, хто збирався коли-небудь придбати нерухомість в Карпатах стикались з різноманітністю вибору тої чи іншої ділянки. І здавалося б, що все підходить, є всі комунікації, заїзди до ділянки, хороші сусіди і т.п. Але на заваді раптово ставали юридичні аспекти процесу купівлі таких об’єктів нерухомого майна. Документи після перевірки видавалися по старому законодавству, а тепер є нові вимоги щодо оформлення тих чи інших дозволів, актів.

Кривий Ріг одним оком впродовж доби

Карпати дарують нашому взору жипописні творіння природи, її цілістність та красу. Хочете побачити творіння людей? Маштабні, грандіозні промислові та виробничі обєкти, справжні монстри, заводи, які займають земльні території розміром з місто, карєри площєю з районний центр.

Кадастрова карта України

Шановні користувачі нашого порталу. Нещодавно стала доступною Публічна кадастрова карта України. В наших оголошеннях тепер часто вказується кадастровий номер ділянки в Карпатах, який Ви можете легко вписати на офіційному сайті і мати інформацію про:
  • тип власності
  • цільове призначення ділянки
  • площу
  • замовити Витяг про земельну ділянку
  • замовити Витяг про нормативну грошову оцінку
  • отримати інформацію про право власності та речові права

 

Придбання квартири в споруджуваному будинку, як уберегтися від проблем.

Придбання квартири в споруджуваному будинку, як уберегтися від проблем.


Багато українських покупців житлової нерухомості роблять свій вибір на користь придбання власного житла або на стадії розробки проекту або в процесі зведення багатоквартирного будинку. Якщо вас цікавить покупка житлової нерухомості в Івано-Франківську

Використання веб-камер при будівництві новобудов в Івано-Франківську.

Івано-Франківськ не став відставати від забудовників інших міст України, тому зараз окремі будівельні компанії Івано-Франківська почали вводити це ноу-хау на ринок нерухомості Івано-Франківська.

Налог на недвижимость для украинцев в 2016 году.

Просрочка платежей грозит штрафом.

Уже весной украинцы начнут получать квитанции для уплаты налога на недвижимость. 

Дом Алексеев на улице – один из самых больших. Почти 200 квадратных метров. В нем жили еще их родители, была большая семья. Теперь Людмила и Анатолий живут вдвоем. Половину пенсии супруги отдают за коммунальные. Если учесть метры летней кухни, беседки и курятника  – сумма налога получится немалая.

Местное самоуправление теперь имеет полномочия по регистрации места жительства

Законопроект принят в первом чтении за основу. Верховная Рада 14 июля приняла за основу законопроект № 2984 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно расширения полномочий органов местного самоуправления и оптимизации предоставления административных услуг».

Старі гуцульські будинки - запорука здорового способу життя!

Старі гуцульські хати відомі своєю екологічністю, адже колись гуцули дбали про своє здоров'я, будуючи свої помешкання виключно з натуральної сировини, а саме: дерево, глина, камінь, солома. Жити в такому будинку набагато комфортніше і затишніше.

Ділянка в Карпатах - Ваш перший крок до заповітної мрії жити в неперевершеній природній красі.

Кожен з нас мріє насолоджуватись життям в гармонії з природою і відчувати себе її другом, бути завжди поруч, відчувати її обійми. Тож що для цього потрібно? Спитає кожен. Відповідь проста - переїхати жити в Карпати, де кожен куточок, де б ви не перебували, зустріне вас насамперед чистим повітрям, унікальною фауною та прозорою атмосферою. А чого тільки варті натуральні продукти харчування, від молока до м'яса, від зернини до хліба на вашому столі.