Використання веб-камер при будівництві новобудов в Івано-Франківську.

Івано-Франківськ не став відставати від забудовників інших міст України, тому зараз окремі будівельні компанії Івано-Франківська почали вводити це ноу-хау на ринок нерухомості Івано-Франківська.

Ознайомитися з пропозиціями, які зараз реалізуються в новобудовах Івано-Франківська можна на різних веб ресурсах.

Немає сумнівів в тому, що добре збудовані довірчі відносини між клієнтом і продавцем, один з чимало важливих факторів ведення бізнесу, його просування та успіху.

Багато просунуті забудовники України стали впроваджувати в роботу установку відеокамер на об'єктах, що будуються. Ну і що, - скажете ви - про яку довіру і успіх бізнесу може тут йтися.

Пропонуємо вашій увазі інформацію про користь відеотрансляцій з майданчиків зведення новобудов.

По-перше, це дозволяє стежити за ходом робіт і здійснювати режим безпеки на об'єкті 24 години на добу. Як зазначають керівники ряду будівельних організацій, що займаються зведенням новобудов, і є зачинателем використання веб-камер в режимі реального часу, за їх допомогою, можна спостерігати динаміку будівництва. Особливу важливість це являє, коли об'єкт будівництва перебувати в іншому місті або регіоні. Стежити за збереженням матеріально-технічних цінностей. Контролювати процеси простоїв або виявлення тенденцій до створення позаштатних ситуацій, з подальшою на них реакцією по телефону і це, до того ж, що не потрібно виїжджати безпосередньо на будівництво.

По-друге, це в свого роду нестандартний маркетинговий хід для залучення нових клієнтів. Проведені опитування показали, що демонстрація ходу будівництва 24 години на добу позитивно позначається на обсягах продажі квартир в новобудовах.

Інакше кажучи, забудовники встановлюють камери, щоб показати товар лицем в цілодобовому режимі. Також поставте себе на місце учасника пайового будівництва, який вклавши гроші, турбується про терміни здачі квартири в новобудові і якості її побудови, тепер 24 години на добу він зможе бачити, як іде будівництво, чи використовує будівельник декларовані матеріали.

Стикаючись з вирішенням проблем: ошуканих пайовиків, затягуванням термінів будівництва квартир в новобудовах і низькою якістю. Установка відеокамер спостереження на об'єктах будівництва нерухомості буде не так складно і витратно, а контроль за якістю проведених робіт покращиться.

Необхідно відзначити, що відображається двостороннє відео з будмайданчиків новобудов в режимі реального часу зможе кожен користувач всесвітньої мережі. Установки спеціального, дорогого програмного забезпечення для цього не потрібно. Швидкість трансляції буде багато залежати від швидкості передачі сигналу, окремо взятого ПЕОМ.

За останніми даними від декількох незалежних джерел, інтернетом користуються близько 60% громадян України від 18 років і старше, з них щодня понад 50%. Як ми бачимо, установка веб-камер на будівництві новобудов - новий напрямок у розвитку інновацій в сфері будівництва.

В даний час, просунуті забудовники нерухомості, крім досягнутих результатів готові розвивати нові формати, наприклад, розміщувати на своїх сайтах 3D-панорами майбутніх об'єктів нерухомості з можливістю перегляду кожної квартири в новобудові. Їм не чужий і зарубіжний досвід. Так, на Заході користується популярністю такий спосіб показу нерухомості, як презентації з закадровим коментарями або з тимчасовим появою коментатора-екскурсовода в кадрі.

Якщо Ви ознайомилися зі справжньою статтею, тоді я вам дам пораду - при виборі нерухомості, що будується в новобудові дізнавайтеся у забудовника про можливість перегляду ходу будівництва в режимі реального часу за допомогою всесвітньої павутини. Саме така організація серйозно, відкрито налаштована освоювати ваші інвестиції в будівництві квартир в новобудовах.