• Розширений пошук

Допомога в придбанні та нотаріальному оформленні нерухомості

Усім, хто збирався коли-небудь придбати нерухомість в Карпатах стикались з різноманітністю вибору тої чи іншої ділянки. І здавалося б, що все підходить, є всі комунікації, заїзди до ділянки, хороші сусіди і т.п. Але на заваді раптово ставали юридичні аспекти процесу купівлі таких об’єктів нерухомого майна. Документи після перевірки видавалися по старому законодавству, а тепер є нові вимоги щодо оформлення тих чи інших дозволів, актів.

Кривий Ріг одним оком впродовж доби

Карпати дарують нашому взору жипописні творіння природи, її цілістність та красу. Хочете побачити творіння людей? Маштабні, грандіозні промислові та виробничі обєкти, справжні монстри, заводи, які займають земльні території розміром з місто, карєри площєю з районний центр.

Кадастрова карта України

Шановні користувачі нашого порталу. Нещодавно стала доступною Публічна кадастрова карта України. В наших оголошеннях тепер часто вказується кадастровий номер ділянки в Карпатах, який Ви можете легко вписати на офіційному сайті і мати інформацію про:
  • тип власності
  • цільове призначення ділянки
  • площу
  • замовити Витяг про земельну ділянку
  • замовити Витяг про нормативну грошову оцінку
  • отримати інформацію про право власності та речові права

 

Придбання квартири в споруджуваному будинку, як уберегтися від проблем.

Придбання квартири в споруджуваному будинку, як уберегтися від проблем.


Багато українських покупців житлової нерухомості роблять свій вибір на користь придбання власного житла або на стадії розробки проекту або в процесі зведення багатоквартирного будинку. Якщо вас цікавить покупка житлової нерухомості в Івано-Франківську

Використання веб-камер при будівництві новобудов в Івано-Франківську.

Івано-Франківськ не став відставати від забудовників інших міст України, тому зараз окремі будівельні компанії Івано-Франківська почали вводити це ноу-хау на ринок нерухомості Івано-Франківська.

Налог на недвижимость для украинцев в 2016 году.

Просрочка платежей грозит штрафом.

Уже весной украинцы начнут получать квитанции для уплаты налога на недвижимость. 

Дом Алексеев на улице – один из самых больших. Почти 200 квадратных метров. В нем жили еще их родители, была большая семья. Теперь Людмила и Анатолий живут вдвоем. Половину пенсии супруги отдают за коммунальные. Если учесть метры летней кухни, беседки и курятника  – сумма налога получится немалая.

Местное самоуправление теперь имеет полномочия по регистрации места жительства

Законопроект принят в первом чтении за основу. Верховная Рада 14 июля приняла за основу законопроект № 2984 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно расширения полномочий органов местного самоуправления и оптимизации предоставления административных услуг».

Старі гуцульські будинки - запорука здорового способу життя!

Старі гуцульські хати відомі своєю екологічністю, адже колись гуцули дбали про своє здоров'я, будуючи свої помешкання виключно з натуральної сировини, а саме: дерево, глина, камінь, солома. Жити в такому будинку набагато комфортніше і затишніше.

Ділянка в Карпатах - Ваш перший крок до заповітної мрії жити в неперевершеній природній красі.

Кожен з нас мріє насолоджуватись життям в гармонії з природою і відчувати себе її другом, бути завжди поруч, відчувати її обійми. Тож що для цього потрібно? Спитає кожен. Відповідь проста - переїхати жити в Карпати, де кожен куточок, де б ви не перебували, зустріне вас насамперед чистим повітрям, унікальною фауною та прозорою атмосферою. А чого тільки варті натуральні продукти харчування, від молока до м'яса, від зернини до хліба на вашому столі.

Осторожно, на рынке недвижимости аферисты!

К сожалению случаев обмана очень много и, как правило, таких преступников не могут разыскать, они остаются безнаказанными. Особенно легкой добычей для аферистов становятся люди, которые желают снять квартиру в мегаполисе.

Недвижимость в Италии на море - воплощение мечты

Из всего многообразия зарубежной недвижимости особый интерес представляют объекты, расположенные на морском берегу и относящиеся к элитному сегменту. Одна из популярных стран для совершения такой покупки – Италия.

Криза, та аналіз динаміки цін на нерухомість в Карпатах

Якщо проаналізувати останні 5 місяців, то ми побачимо, що практично починаючи з жовтня місяця 2008р. пішов спад цін на нерухомість в Карпатах. Візьмемо для прикладу 4 брендові райони, на які завжди протягом останніх 3-х років ціни росли як «по фаренгейту».

Це потрібно знати при купівлі нерухомості.

Зіткнувшись з проблемою купівлі або продажу квартири, Ви напевно вже зрозуміли, що самому вирішити це завдання дуже нелегко. З метою економії зусиль, часу і засобів набагато простіше звернутися до фахівців, які професійно займаються операціями з нерухомістю. За даними статистики на сьогодні більше 90% нерухомості отримуються у результаті за участю агентств нерухомості.